Klasyczne wzory wizytówek powoli odchodzą w zapomnienie. W dzisiejszych czasach żeby zostać zapamiętanym trzeba wyróżnić się na tle innych. Obecnie mamy szereg różnych możliwości, które zapewniają nam łatwość przygotowania wizytówki o dowolnym wzorze. Dodatkowo drukarnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i tworzą projekty dalekie od klasycznych wzorów.

Wizytówka – wzór który wyróżni nas na tle innych

Przeglądając Internet możemy znaleźć wiele wyjątkowo kreatywnych pomysłów na wzór wizytówek. Dobór kształtu do branży, w której prowadzimy firmę, korzystanie z materiałów takich jak plexi, plastik czy metal. Dodatkowym atutem będzie skorzystanie z żywej kolorystyki oraz ciekawych grafik nadrukowanych na wizytówce. Ciekawym pomysłem są również wizytówki w formie naklejek, które można umieścić na przykład w kalendarzu lub notatniku. Przygotowując tego typu materiały promocyjne możemy mieć pewność, że odbiorca od pierwszej chwili zainteresuje się naszą wizytówką, a tym samym zapadnie mu ona w pamięć. Ciekawy i kreatywny projekt na pewno będzie pokazywany w gronie znajomych odbiorcy.

Wizytówki – wzór, który możemy stworzyć sami

  •         Canva – jest to doskonałe narzędzie do tworzenia materiałów promocyjnych, a w tym wizytówek. Do wyboru mamy wiele profesjonalnych układów oraz dodatków, które możemy umieścić na naszym projekcie. Dodatkowo Canva jest prosta w obsłudze i wyjątkowo intuicyjna.
  •         Word – Microsoft Word posiada narzędzie do tworzenia i drukowania wizytówek. W pierwszej kolejności należy stworzyć wzór wizytówki, a reszta pójdzie wyjątkowo łatwo.
  •         Darmowe kreatory – kreatory wizytówek to doskonała opcja dla początkujących. Zapewniają one wybór gotowych projektów, szybką edycję i łatwą obsługę.
  •         Darmowe mockupy – mockupy to nic innego jak gotowe makiety. Dobrze zrobiony mockup posłuży przez długi czas i sprawi, że wykonanie kolejnych wizytówek zajmie tylko chwilę.

Wizytówki firmowe to wyjątkowo ważny element budowania marki. Doskonale sprawdzają się podczas nawiązywania relacji biznesowych. Żeby zostały zapamiętane i wzbudziły zainteresowanie w odbiorcy muszą być kreatywne, a co najważniejsze muszą wyróżniać się na tle innych. Warto korzystać z wizytówek o wzorach przykuwających uwagę i nawiązujących do branży, w której pracujemy. Dobrze zaprojektowany wzór wizytówki zapewni nam zainteresowanie szerokiego grona odbiorców.